Antre Boya Fikirleri

antre boya fikirleri
 

Girişinize İç Cephe Boyası ile Güç Katın


Evinizin dışı gerçekten evinizin ilk izlenimi olsa da, misafirperver bir antre, ziyaretçiler üzerinde büyük bir etki yaratır. Antrelerinizi güncellemenin, yapmasını istediğiniz izlenimi yaratmasının birkaç yolu vardır.

Duvar renkleri, diğer iç mekan boya renklerinizle uyumlu olmalı ve dış ev renginizden güzelce akmalıdır. Antreler evden eve boyut olarak önemli ölçüde değişir. Yüksek tavanlı geniş bir antreniz olabilir veya antre konuklarınızı ağırlamak için basit bir masasıyla daha küçük olabilir. Boyut ne olursa olsun, duvar boyası antrenizi canlandırmanın ideal bir yoludur.

Antrenizin mevcut rengine sadık değilseniz, çarpıcı bir değişiklik düşünün. Belki küçük, beyaz bir antreniz vardır. Bu güvenli bir renk olsa da, dekorunuzun geri kalanına bağlı olarak biraz sert gelebilir. Daha sıcak bir alan yaratmak için koyu gri veya mavi renkleri düşünün. Küçük bir alanda derin ve zengin renkler rahat bir ortam yaratır.

Antreniz çok karanlıksa, parlak bir kırmızı düşünün. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk olduğundan, size gerçekten çarpıcı gelen bir tane bulun. Bu parlak bir kiraz kırmızısı olabilir veya bir dut rengine doğru eğilebilirsiniz. Her iki durumda da kırmızı bir giriş yolu cesur bir ifade olacaktır.

Önerilen Makale: Boya malzemeleri, boya teknikleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için jotun ahşap astarı sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yüksek tavanlı geniş bir antreniz varsa, beyaz gerçekten bu kadar geniş bir alanda çarpıcı bir boya rengi olabilir. Ama aynı zamanda, daha küçük bir alana kıyasla biraz daha fazla renkle oynama özgürlüğüne sahipsiniz. Beyaz süslemeli lacivert veya kömür grisi, eşit derecede huzurlu ve güzel bir karşılama sağlar.

Bazı antreler doğrudan güzel bir merdivene çıkar. Merdivenleri boyamak antrenize ilgi uyandırırken,  misafirin dikkatini evinizin geri kalanına çekecek değerli bir iç tasarım fikridir.

Son olarak, bu alanın biraz daha yaratıcı olmak için eğlenceli bir yer olduğunu unutmayın. Çizgili duvarlar, ziyaretçilerin buranın eğlenecekleri bir ev olduğunu bilmelerini sağlar. Antika aynalardan oluşan bir galeri, hemen hemen her boya renginde güzel görünür. Tavanı da unutmayın. Tavanınızı duvarlarınızdan birkaç ton daha açık boyamak, evinizin parlak görünmesini sağlar.

Her zaman olduğu gibi, boyama projelerinize yardımcı olmak için buradayız!  Tüm boya uygulamalarınız için (216) 441 28 24 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Evinize özel boya ve malzeme seçiminden başlayarak boya uygulamasının tüm aşamalarını birlikte planlayalım!
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.