Dış Cephe Boyası ile Evinizin Değerini Artırın

dış cephe boyası
 
Yakın gelecekte evinizi satmayı düşünüyorsanız, gerçekten evinizin dış cephesini profesyonel bir boya şirketi tarafından boyatmayı düşünmelisiniz.
 

Evinizi boyatmak gerçekten değerini artırıyor mu?


Pekala, bu şaşırtıcı gelmeyebilir, ancak cevap evet! Bu makalede, bunun bazı nedenlerinden bahsedeceğiz, ancak ilk olarak dikkate alınması gereken bir şey var; Bugün boyanmış bir ev, alıcının boyamak zorunda olmadığı bir evdir. İyi bir dış cephe boyama çalışmasının on yıl veya daha uzun bir süre yeniden yapılması gerekmediğinden, alıcının şüpheler listesinden bir "Ama, boya yapmak zorundayız ..." ifadesini kaldırıyorsunuz.

Satış yapmaya çalışıyorsanız çekicilik önemlidir.

Bir emlakçı ile konuşursanız, size şunu söyleyecektir:  Eviniz dışarıdan iyi görünmüyorsa, alıcıları çekemezsiniz. Bunu şu şekilde düşünün: İnternetten ev satın alırken, genellikle önce evin dışını (genellikle sokaktan) görürsünüz. Aslında, bir emlakçının portföyünde yer alan tek fotoğraf bu olabilir. Eviniz iyi bir ilk izlenim bırakmıyorsa, içerisinin neye benzediğini görme noktasına bile ulaşan daha az insana sahip olacaksınız.

Yeniden boyanmış bir ev, zevk alacağınız bir şeydir. Evinizi satmıyor olsanız bile, her gün güzel, çekici bir eve dönersiniz.

Önerilen Makale: Boya malzemeleri, boya teknikleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için silikonlu iç cephe boya fiyatları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.


Yeni dış cephe boyası bir mesaj gönderir.

Potansiyel alıcıların evinizi gördüklerinde ne düşünmelerini istersiniz? Yeni dış cephe fotoğrafı, eviniz ve ona yıllar boyunca ödenen bakım hakkında olumlu bir şeyler söyler. Yabani otlarla dolu bir ön bahçede olduğu gibi, eski ve soyulmuş boya tam tersi bir mesaj gönderebilir. Bunu hiçbir ev sahibi istemez...

Sıvanızın dış boyası soluksa, soyuluyorsa veya lekeleniyorsa, profesyonelleri evinizi yeniden boyamaya çağırmanın zamanı gelmiştir. Boya işi, alıcıları cezbeder ve mülkünüz için bir teklif savaşı başlatabilir.

Renkler Önemlidir

Renkler söz konusu olduğunda, dışarı çıkmaktansa akışa uymak daha iyidir. Örneğin; mahallenizdeki diğer tüm evler açık kırmızı renkteyse, muhtemelen sizinkinin parlak altın rengine boyanmasını istemezsiniz. Herhangi bir emlakçı size şunu söyleyecektir: hiç kimse böyle bir evi satın almak istemez.

Doğru Ekibi İşe Alın

Bu, oturma odanızdaki kusurlu bir duvar boyamakla tamamen aynı değildir. Bu proje için profesyonelleri işe almak gerekir. Neden profesyonelleri işe almalı? Birincisi, başarılı bir proje için gereken hazırlık çalışmalarını nasıl tamamlayacaklarını biliyorlardır. İkincisi, evin değerini artırmak için nasıl bir uygulama yapacaklarını biliyorlardır. 

Tüm dış cephe boya uygulamalarınız için (216) 441 28 24 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Evinize özel boya ve malzeme seçiminden başlayarak boya uygulamasının tüm aşamalarını birlikte planlayalım!
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.