Eviniz İçin En İyi Dış Cephe Boya Renkleri

dış cephe boyası
 
Evinizin dış cephesi için en iyi boya renkleri söz konusu olduğunda, trendler iç mekan boya renklerinde bulunanlara benzer. Mahalle, çatı rengi, evin tarzı vb. gibi dış cephe boyası renginizi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı şey vardır. Detaylı bilgi için dış cephe boya rengi seçimi yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Şu anda dış cephe boyası trendinin en iyi renkleri aşağıdadır.
 

Beyaz Dış Cephe Boyası


Beyaz, bir evin dışı için görkemli bir his uyandırabilir. Sarmal bir verandaya sahip daha büyük bir eviniz varsa, beyaz bir çiftlik evi ilham kaynağınız olabilir. Daha küçük bir tuğla ev ile beyaz boya renkleri rahat bir yazlık hissi verebilir. Beyaz dış cephe boyası renkleri, evinizin tarzına bağlı olarak birkaç farklı şekilde iyi bir izlenim bırakabilir. Arka planınız olarak beyaz bir tonla, peyzaj, panjurlar ve süslemelerle renk patlamaları ekleme seçeneklerine sahipsiniz.
 

Nört Dış Cephe Boyaları 


Nört, evin hem içi hem de dışı için gerçekten en popüler boya seçeneklerinden biri haline geldi. Nötrlerin sadece bej veya boz kahverengi olması gerekmez. Bir dış boya rengi için nötrleri düşündüğünüzde, "doğa" kelimesini düşünün. Doğada, hatta kendi bahçenizde bulunan renkler, eviniz için ilham kaynağı olabilir. Yeşiller, sarılar ve tabii ki bu bozlar ve bejlerin hepsi kusursuz renklerdir. Kıyıda bir eviniz varsa, daha parlak maviler ve yeşiller okyanusla güzel bir şekilde eşleşir.

Önerilen Makale: Boya malzemeleri, boya teknikleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için jotun ahşap dış cephe boya fiyatları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Koyu Renk Dış Cephe Boyaları 


Belki sadece beyaz veya bej tipte değilsinizdir. Koyu renkler daha çok işiniz olabilir. Birçok ev daha cesur renk şemaları çıkarabilir (ve zarif bir şekilde ekleyebiliriz). Daha koyu bir dış cephe boyası rengi istiyorsanız, koyu griler ve maviler, evinize zengin bir derinlik verirken, daha açık döşeme ve panjurlarla iyi bir şekilde dengelenebilir.


Tüm dış cephe boya uygulamalarınız için (216) 441 28 24 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Evinize özel boya ve malzeme seçiminden başlayarak boya uygulamasının tüm aşamalarını birlikte planlayalım!
 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.