Eviniz İçin En Popüler İç Cephe Boya Renkleri

ev boyama renkleri

Popülerlik yarışmasına dayalı olarak tüm evinizin boya renk şemasını seçmek istemeseniz de, bu yıl tasarımcılar ve ev sahipleri tarafından en sık seçilen renkleri bilmek ilham vermeye yardımcı olabilir.

Modadan klasiğe ev dekorasyon fikirleri ve popüler boya renkleri her yıl değişmeye devam edecek. İç dekorasyon tarzınızı bilmek, eviniz için doğru boya renklerini seçmenize yardımcı olmanın anahtarıdır. Her odada, tüm nötrlerde veya evinizde her ikisinin harika bir kombinasyonunda koyu renkler isteyebilirsiniz. Tarzınız ne olursa olsun, işte yaratıcılığınıza yardımcı olmak için aralarından seçim yapabileceğiniz en popüler renklerden bazıları:

Gri

Gri yeni beyazdır. Geçmişte, nötrleri veya çok az veya hiç rengi tercih eden biri beyaz boyayı seçerdi. Ama şimdi inanılmaz bir gri çeşidi var. Gerçekten neredeyse beyaz olan, ancak gerçek bir beyazdan biraz daha fazla derinlik ve sıcaklığa sahip griler vardır. Yelpazenin diğer ucunda, bir ofise çarpıcı güzellik katan koyu kömür grileri vardır. Mavi grilerden yeşil grilere ve aradaki her şey gri en popüler nötrdür.

Mavi

Bir diğer sağlam seçenek mavidir. Gri gibi, mavi ev boyası renkleri, bir çocuk odası veya giriş için mükemmel olabilecek soluk mavilerden, yüksek tavanlı ve beyaz süslemeli bir oda için lacivertlere kadar geniş bir yelpazede değişebilir. Doğru maviyi seçmek, doğru griyi seçmek kadar zor olabilir. Mavi alt tonlar, odanızdaki aydınlatma gibi büyük bir fark yaratacaktır.

Önerilen Makale: Boya malzemeleri, boya teknikleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için jotun ahşap boyası sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bej

Tıpkı gri gibi, alanı boğmadan sadece bir renk tonu isteyen biri için ideal bir renktir. Bej renklerinde griler ve mavilerde bulacağınız kadar çok çeşitlilik bulamayabilirsiniz, ancak yine de aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi bej tonu var. Soluk bej, şeftali rengi alt tonlara sahipken, daha koyu bir tonda daha fazla kahverengi tonda bulunabilir. Her iki durumda da bej kesinlikle bir odayı ısıtacak ve mobilyalarınızı ve dekorunuzu tamamlayacaktır. Gri ve Bej arasında kalırsanız, her zaman bir gri boya rengini tercih edebilirsiniz.

Bir sonraki iç cephe boya projeniz için hangi renk ailesini seçerseniz seçin, günün ve ışığın farklı saatlerinde örnekleri denemeyi ve renkleri görüntülemeyi unutmayın. Renk seçimine ek olarak, bir boya parlaklığı da seçmeniz gerekecektir.

Her zaman olduğu gibi, boyama projelerinize yardımcı olmak için buradayız!  Tüm boya uygulamalarınız için (216) 441 28 24 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Evinize özel boya ve malzeme seçiminden başlayarak boya uygulamasının tüm aşamalarını birlikte planlayalım!
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.