Evlere Güç Katacak Küçük Boya Projeleri

küçük boya projeleri
 
Kışın ortası ve baharın gelmesini beklerken hepimiz biraz hüzünlü hissediyoruz. Ruh halinizi yükseltecek, çok fazla zamanınızı almayacak ve evinizi tazelenmiş gibi gösterecek bir proje arıyorsanız, sizin için bazı küçük boya projesi fikirlerimiz var. Küçük boya projeleri büyük bir etkiye sahip olmayacak gibi görünebilir, ancak gerçek şu ki, aslında bütün bir odayı dönüştürebilirler.

Yeni bir kat boyadan daha iyi bir yatırım getirisi sunan çok az ev geliştirme projesi vardır. Yeni ve temiz görünüyor ve kokuyor. Bir ev için o kadar olumlu bir şey olabilir ki, emlakçıların çoğu, hemen şaşırtıcı bir izlenim bırakmak için boya yapılmasını önerir.
 

Pervaz, Döşeme ve Pencere Çerçeveleri


Evinizde bir veya iki odayı boyayacak zamanınız veya enerjiniz yoksa, ancak bir alanı dönüştürmenin hızlı bir yolunu arıyorsanız, belirli bir odada pervaz, döşeme ve pencere çerçevelerini boyamayı deneyin. Bu alanlar genellikle bir oda yeni bir boyaya ihtiyaç duyana kadar göz ardı edilir, ancak bu ayrıntıları yapmak bir odayı gerçekten parlatabilir.

Önerilen Makale: Boya malzemeleri, boya teknikleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için maltepe jotun boya sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
 

Tavanlar


Tavan bazen bir odanın unutulmuş 5. yüzeyi olarak adlandırılır. Boyamanın daha zor olması ve bir karmaşa yaratmadan düzeltmek için bir miktar boyama becerisi gerektirmesi nedeniyle genellikle göz ardı edilir.

Bununla birlikte, tavanlarda genellikle birkaç yılda bir biraz temizlenmesi gereken lekeler veya işaretler oluşur. Çatınız, duvarlarınız veya dış cephe kaplamanız herhangi bir sızıntı yaşadıysa, tavanınız yeni bir boya katına ihtiyaç duyduğunuzu gösteriyor olabilir.
 

Merdiven Boşlukları ve Girişler


Evinizde en çok trafiği görebilecek alanlardan bazıları merdiven boşlukları ve giriş alanlarıdır. Bu yerler, boya üzerinde ve aşırı kullanımdan dolayı anahtar plakalarının çevresinde çok sayıda parmak izi, leke ve sıyrık izlerine sahip olma eğilimindedir. Merdiven boşlukları ve giriş yolları, bazen erişilmesi biraz zor olabileceğinden biraz korkutucu olma eğilimindedir. İskele veya sağlam bir merdiveniniz yoksa işi güvenli, temiz ve verimli bir şekilde yapabilecek profesyonelleri aramanız gerekir.

Her zaman olduğu gibi boyama projelerinize yardımcı olmak için buradayız!  Tüm boya uygulamalarınız için (216) 441 28 24 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Evinize özel boya ve malzeme seçiminden başlayarak boya uygulamasının tüm aşamalarını birlikte planlayalım!
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.