Profesyonel Bir Boyacı Aramanın Zamanı Geldi mi?

boya kusurları ve giderilmesi
 
Ev sahipleri evlerinin bakımında aktif rol almasını seviyor. Güncellemeler yapmak ve evinizi nasıl iyi durumda tutacağınızı öğrenmek, ev sahibi olmanın önemli bir parçasıdır.

İç ve dış boyanızı yenilemek de evinizin bakımının önemli bir parçasıdır. Sonuçta, boya, bir alanı güzel göstermekten çok daha fazlasını yapar. Boya duvarlarınız, döşemeleriniz ve kapılarınız arasında koruyucu bir bariyer görevi görür ve dış cephe boyası, dış yüzeylerinizi korumak için iki kat daha fazla çalışır.

Boya, en büyük yatırımlarınızdan birini korumada çok önemli bir rol oynadığından, dekorasyon zevkleriniz geliştikçe taze bir renk uygulamanın yanı sıra düzenli rötuşlar veya yeniden kaplamalar yapmanızı öneririz. Ayrıca, bu güncellemelerin üstesinden gelmeden önce, kendinize bu özel işin profesyonel bir boya firması tarafından daha iyi ele alınıp alınamayacağını sormanızı öneririz.
 

Profesyonel Bir Boyacı Ne Zaman İşe Alınır?


Büyük Projeler

Evinizin dışını boyamak, tüm kaplamalarınızı ve kapılarınızı yeniden boyamak veya birden çok odadaki rengi aynı anda değiştirmek, kendi başınıza yaparsanız sonsuza kadar sürüklenebilecek zaman alan projelerdir. Kimse kaos içinde yaşamayı sevmez ve bazen projenin hakkını vermek için fazladan zamanınız ve enerjiniz olmaz.

Önerilen Makale: Boya malzemeleri, boya teknikleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için jotun ahşap boya kataloğu sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Önemli Hazırlık Çalışması Gerektiren İşler

Daha önce, yüksek kaliteli bir yüzey elde etmek için yüzey hazırlığının önemi hakkında bir yazı (Yazıya ulaşmak için tıklayınız.) hazırlamıştık. Yüzeyinizde büyük çukurlar, delikler, ufalanan alçıpan veya değiştirilmesi gereken bölümler varsa, yüzeyiniz boyaya hazır olmadan önce önünüzde biraz iş var. Uygun yüzey hazırlığı zaman alıcı ve karmaşık olabilir. Bu onarımlarda deneyimli eğitimli bir profesyonel, sürecin bu aşamasını ortalama ev sahibinden daha verimli ve başarılı bir şekilde tamamlayabilecektir.

Merdiven veya İskele Gerektiren Boya İşleri

Yüksek merdivenlere tırmanmayı veya özel ekipman çalıştırmayı gerektiren her türlü boyama işi profesyonellere bırakılır. Yaralanmayı önlemek için uygun merdiven güvenliğini uygulamak inanılmaz derecede önemlidir. Bu ekipmanı güvenli bir şekilde kullanmak için eğitim almadıysanız, çalışanlarının tümü en iyi uygulamaları takip edecek yüksek kaliteli bir boyama şirketi bulmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Her zaman olduğu gibi, boyama projelerinize yardımcı olmak için buradayız!  Tüm boya uygulamalarınız için (216) 441 28 24 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Evinize özel boya ve malzeme seçiminden başlayarak boya uygulamasının tüm aşamalarını birlikte planlayalım!
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.