hakkımızda vortex mimarlık

Ülkemizin ana sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe 15 yıllık tecrübe ve bununla birlikte sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli boya ve yapı malzemelerini sunmak ve çözüm ortağı olmak adına VORTEX MİMARLIĞI kurduk. 

Dünya’nın lider boya üreticilerinden biri olan JOTUN’un yanı sıra, yapı malzemeleri ve özellikle dış cephe ısı yalıtım sistemleri alanında uzman bir Dünya markası olan BAUMIT’in de bayisi olarak hizmet sunuyoruz. 

VORTEX MİMARLIK olarak, dürüstlük, şeffaflık ve etik satış kurallarını temel değerlerimiz olarak benimsiyor ve yüksek kalitede verdiğimiz tüm hizmetlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Hedefimiz, Dünya’nın en hızlı büyüyen şehirlerinden biri olan İstanbul’da, giderek artan kalite ve çevre bilincine uygun, insan sağlığının ve çevrenin korunmasına katkıda bulunan, uzun ömürlü ve birinci sınıf yapı malzemelerini müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla birlikte sunmaktır.
 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.