Jotun Ahşap Boyası Çeşitleri


jotun ahşap dış cephe boya fiyatları Trebitt Ahşap Boyası: Trebitt, ahşabın doğal dokusunun görünümünü koruyarak mükemmel bir koruma sunan yarı şeffaf  ahşap boyasıdır. Su itici özelliği çok güçlü olan Trebitt, alkid yağı ile çin ahşap yapı kombinasyonlu titsotropik bir ahşap koruyucusudur. Küf ve mantar oluşumuna karşı dayanımlıdır. UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Multicolor teknolojisi ile renklendirilebilir. Trebitt, yeni ahşap yüzeylerin yanısıra, önceden ahşap koruyucu uygulanmış veya emprenye edilmiş ahşapların dış cephe kullanımında korunması amacı ile üretilmiştir.

jotun ahşap kapı boyası Demidekk Ultimate Tackfarg: İleri bağlayıcı teknolojisi, boyanın yüksek renk dayanımına ve uzun bakım tutum aralıklarına sahip olmasını sağlar. İleri bağlayıcı teknolojisi, boyanın yüksek renk dayanımına ve uzun bakım tutum aralıklarına sahip olmasını sağlar. Yüzeyde mantar gelişimine karşı aktif film koruyucu ajanlar içerir. Yüksek kaliteli bağlayıcılar ve yüksek pigment içeriği ahşabı güneşin yıkıcı etkisinden korur, dış şartlara çok iyi dayanım sağlar. Ürünün uygulaması kolaydır ve zengin kıvamı vardır. Çok çabuk kurur ve su direnci kazanır. Ürünün uygulaması kolaydır ve zengin kıvamı vardır. Çok çabuk kurur ve su direnci kazanır. Yeni astarlanmış, renkli ahşap koruyucu ile boyanmış ya da opak boya ile boyanmış dış cephe ahşap yüzeyler için tavsiye edilir. Korozyon koruması için demir ve metallerde, son kat olarak kullanılabilir. 

jotun ahşap vernik Demidekk Ultimate Fönster: Jotun Boya Demidekk Ultimate Fönster, yüksek performanslı ahşap boyasıdır. Mükemmel renk ve parlaklık özelliklerine sahiptir.Kullanım alanı; kapı, pencere, pencere çerçeveleri, oluklar ve diğer dış cephe detaylarıdır. Pencere, kapı gibi alanlarda boya uygulaması sonrasında pencere veya kapıyı açtığınızda yapışma problemleri çok sık yaşanmaktadır. Demidekk Ultimate Fönster ise özellikle bu yüzeylerde mükemmel bir performans göstererek boyalı pencere veya kapı gibi yüzeylerin herhangi bir yapışma olmadan rahatlıkla açılmasını sağlar. Çok iyi renk dayanımı ve uzun bakım tutum aralığına sahiptir. Yüzeyde mantar gelişimine karşı aktif film koruyucu ajanlar içerir. Kolay uygulanır. Çok iyi yapışma özelliğine sahiptir.

jotun su bazlı ahşap boya fiyatları Demidekk Ultimate Terrasslasyr: Demidekk Ultimate Terrasslasyr, su bazlı, alkid esaslı, yarı şeffaf renkli zemin verniğidir. Özellikle emprenye edilmiş ahşap için özel pigmentlendirilmiştir. Mükemmel nüfuz etme ve ahşap çatlağı köprüleme özelliği ile su geçirimsiz bir yapı oluşturur. Ürün aynı zamanda içerdiği UV filtresi ve pigmentler sayesinde güneş ışığı tarafından neden olacak ahşabı erozyona karşı korur. Su yosunları ve mantar oluşumunu engelleyen fungisitler içerir. Emprenye edilmiş dış ortamdaki  ahşap zemin,merdivenler veya ahşap bahçe mobilyaları için,film oluşturmayan transparan koruma gerektiğinde kullanılır. Tek kat uygulama ile ahşap zeminleri zorlu hava şartlarına karşı korurken uzun ömürlü renkler sunar. Ahşap yüzeyleri nem, çatlama, grileşme ve çürümeye karşı korur. Küf oluşumuna karşı dirençlidir. İyi bir penetrasyona ve su itici etkiye sahiptir. Uygulama sonrası 1 saate kadar neme dayanım gösterir. Ahşap veranda, merdiven ve bahçe mobilyalarında kullanılabilir.

jotun ahşap astarı VISIR Oljegrunning Klar: VISIR Oljegrunning Klar, ham yüzeylerde kullanılan ahşap astarıdır. Yüzeye mükemmel bir yapışma sağlarken çürümeye karşı ahşabı korur. Zorlu iklim koşullarında dahi kullanıma uygun bir astardır. VISIR Oljegrunning Klar astar soğuk mevsimde kullanılabilir ve basınçla işlenmiş ahşap için tavsiye edilir.  Şeffaf astar. Alkid ve çin yağı. Mükemmel penetrasyon. Küf ve mantara karşı dirençli. Yüksek su direnci.
 

Jotun Ahşap Boya Fiyatları


Jotun ahşap boya ve vernik fiyatı almak ve VORTEX MİMARLIK ayrıcalıklarından faydalanmak için aşağıda bulunan iletişim formumuzu doldurabilir veya (216) 441 28 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.