Jotun İç Cephe Boya Çeşitleri

 
jotun iç cephe boya uygulaması Jotun Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat : Mat bitişi sayesinde zengin renk deneyimi sunan Jotun Boya Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat üstün kaliteli su bazlı boyadır. %100 saf akrilik bağlayıcıya sahiptir. Pürüzsüz dokusu ve sunduğu uzun dönemli estetik görünüm ile daireler, villalar ve oteller dahil olmak üzere tüm iç cephelerde kullanılması tavsiye edilir. Çimento esaslı sıva, brüt beton, macunlanmış yüzeyler, saten alçı ve alçı levha yüzeylerde kullanılabilir. Zengin mat bitişi sayesinde derin renkler daha zengin, güçlü renkler daha yumuşak görünür. Geniş renk alternatifine sahiptir. Yıkanabilir mat bir bitiş sunar. Düşük VOC değeri ile iç mekan hava kalitesine katkıda bulunur. APEO, Formaldehit, ağır metaller gibi zararlı kimyasallar içermez. İyi yayılma, örtme gücü, teneke içinde bakteri dayanımı ve yüksek renk dayanımı sağlar. Duvarlarınızı yenilerken, Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat’ı duvarlarınıza doğrudan 2-3 kat uygulayın.

jotun iç cephe boya fiyatı Jotun Fenomastic Güzel Evim Saf İpek: Sağladığı renk kesinliğiyle iç cepheler için mükemmel renk deneyimi sunan Fenomastic Güzel Evim Saf İpek, üstün kaliteli su bazlı ipek mat boyadır. PVA emülsiyon bağlayıcıya sahiptir. Pürüzsüz dokusu ve sunduğu uzun dönemli estetik görünüm ile daireler, villalar ve oteller dahil olmak üzere tüm iç cephelerde kullanılması tavsiye edilir. Çimento esaslı sıva, brüt beton, macunlanmış yüzeyler, saten alçı ve alçı levha yüzeylerde kullanılabilir. Uzun ömürlü renklerden oluşan geniş bir renk seçeneği sunar. Diğer ipek mat boyalarda olduğu gibi plastik bir görünüm yerine doğal bir doku oluşturur. Yıkanabilme özelliği duvarlara pürüzsüz, ipeksi bir bitiş verir. Yüksek örtücülük ve kapatıcılık özelliklerine sahiptir. Teneke içi bakteri dayanımı sağlar. Jotun Boya düşük VOC değeri ile iç mekan hava kalitesine katkıda bulunur. APEO, Formaldehit, ağır metaller gibi zararlı kimyasallar içermez. Duvarlarınızı yenilerken, Fenomastic Güzel Evim Saf İpek'i duvarlarınıza doğrudan 2-3 kat uygulayın.

jotun silikonlu iç cephe boya fiyatları Jotun Fenomastic Hygiene Silk: Üstün çatlak köprüleme özelliğiyle Jotun Boya Fenomastic Hygiene Silk, Multicolor teknolojisiyle sınırsız renkte üretilir. Fenomastic Gold yıkanabilme, alev yayılımını engelleme gibi birçok üstün özelliğiyle, iç cephe boyalarında üstün standartların boyasıdır. Alev yayılımını engelleme ve çatlak köprüleme özellikleri test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.  Test edilen mikroorganizmalar üzerinde antibakteriyel ve antifungal olarak etkindir: E.Coli, S.Aureus, A.Niger, P.Purpurogeum, MRSA, VRE. 

jotun iç cephe boya özellikleri Jotun Fenomastic İpek Mat: Fenomastic İpek Mat; silikonlu, kolay uygulanabilir, örtücülüğü yüksek iç cephe boyasıdır.Fenomastic İpek Mat'ı tasarlarken ustalarımızı düşünerek sıçramama özelliğini geliştirdik. Artık duvarları boyarken ne üstünüz ne de yerler kirlenecek. Fenomastic İpek Mat, uygulama kolaylığı sağlar. Bu sayede duvarı daha kısa sürede kolaylıkla boyayabilirsiniz. Fenomastic İpek Mat Jotun Boya kokusuzdur. Muadili ürünlerle kıyaslandığında uygulama yapmayı zorlu bir hale getiren koku problemini ortadan kaldırır. Fenomastic İpek Mat, duvarla mükemmel, pürüzsüz bir doku oluşturur.

jotun iç cephe boya sarfiyatı Jotun Fenomastic Hygiene Matt: Fenomastic Hygiene Matt, yıkanabilme özelliği sağlayan su bazlı boyadır ve üstün kapatma özelliği ile yüzeylere mükemmel bir görünüm kazandırır. Renk solmasına karşı dayanım gösterir ve Jotun Boya multicolor teknolojisi ile sınırsız renkte üretilerek hayalinizdeki rengi duvarlarınıza taşımanızı sağlar. Çatlak köprüleme özelliği ile zaman içerisinde yapının oturmasıyla duvarlarda meydana gelen çatlakları köprüleme imkanı sunar. Test edilen mikroorganizmalar üzerinde antibakteriyel ve antifungal olarak etkindir: E.Coli, S.Aureus, A.Niger, P.Purpurogeum, MRSA, VRE.

jotun iç cephe boya fiyat listesi Jotun Fenomastic Mat: Fenomastic Mat Jotun Boya kolay uygulanabilir, örtücülüğü yüksek iç cephe boyasıdır. Fenomastic Mat'ı tasarlarken ustalarımızı düşünerek sıçramama özelliğini geliştirdik. Artık duvarları boyarken ne üstünüz ne de yerler kirlenecek. Fenomastic Mat, uygulama kolaylığı sağlar. Bu sayede duvarı daha kısa sürede kolaylıkla boyayabilirsiniz. Fenomastic Mat kokusuzdur. Muadili ürünlerle kıyaslandığında uygulama yapmayı zorlu bir hale getiren koku problemini ortadan kaldırır. Fenomastic Mat, duvarla mükemmel, pürüzsüz bir doku oluşturur.

jotun iç cephe boyaları Jotun Fenomastic Zen: Fenomastic Zen, özel geliştirilen yüzey teknolojisi sayesinde leke tutmaz. Yüzeyde oluşabilecek lekeler kolayca silinir, böylece duvarlarınız her gün ilk günkü güzel görünümünü korur. Antibakteriyel formülü sayesinde küf ve bakteri oluşumunu engeller, size ve sevdiklerinize güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Su bazlıdır; koku problemi yaşamadan yılın her döneminde evinizi özgürce renklendirebilirsiniz.
 

Jotun İç Cephe Boya Fiyatları


Jotun iç cephe boya fiyatı almak ve VORTEX MİMARLIK ayrıcalıklarından faydalanmak için aşağıda bulunan iletişim formumuzu doldurabilir veya (216) 441 28 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.