Fenomastic Güzel Evim Mineral

Hepimiz daha dingin bir yaşamın özlemini duyuyoruz ve şehir hayatının koşturmacası içerisinde kendimize huzurlu anlar yaratmaya çalışıyoruz. Doğanın sakinliği, gösterişten uzak güzellik anlayışı bu serüvenimizde bize ilham kaynağı oluyor ve her geçen gün evlerimize biraz daha fazla yansıyor.

Bize her zaman ilham kaynağı olan doğayı mekanlarımıza taşıyarak daha huzurlu ortamlar yaratmak istiyoruz. Bu düşünceden yola çıkarak Jotun Boya Fenomastic Güzel Evim Mineral serisini tasarladık.

Doğadaki yaratıcılığı, sade dokuların zamansız güzelliği ile birleştirerek tüm aksesuarlarla mükemmel uyum sağlayan yüzeyler yarattık. Duvarlarınızda en güzel duracak renkleri bir araya getirdiğimiz Fenomastic Güzel Evim Mineral, basit fırça darbeleriyle, doğal, yumuşak ve mat bir görünüm sunuyor.

Fenomastic Güzel Evim Mineral ile elde edeceğiniz benzersiz renk oyunu sadece hayal gücünüz ile sınırlı!

Örnek Uygulamalar
GEÇMİŞE ÖVGÜ - Pastel, romantik ve naif

Fenomastic Güzel Evim Mineral’in eşsiz dokusu ve benzersiz renk oyunu ile yaşanmışlığın izlerini duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. 

Geçmişe Övgü’nün tüm tonları eski zamanların naifliğini yansıtıyor: İster 2771 Rustic Terracotta ile nostaljik tonların sıcaklığını hissedin, ister 8469 Green Leaf ile geçmişe ait anıları mekanlarda yeniden canlandırın. Tercih sizin...

DOĞAYA DÖNÜŞ - Doğal, sıcak ve samimi

Dinginlik, şehir hayatının hareketliliği içerisinde belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz duygulardan birisi. Fenomastic Güzel Evim Mineral sağladığı doğal ve yumuşak dokulu yüzeyler ile dinginliği mekanlarınıza getiriyor. Doğaya Dönüş’ün toprak tonları ile evinizde sıcak ve samimi bir ortam yaratabilirsiniz.

KUZEYE YOLCULUK - Maskülen, zamansız ve sofistike

Kuzeye Yolculuk renkleri, benzersiz renk oyunuyla duvarlarda ham görünüm oluşturuyor, yalın ve maskülen bir ortam yaratıyor. 5030 St. Pauls Blue ve 10683 Cashmere, modern griler ile tamamlanırken bizi Nordik dünyaya doğru yolculuğa çıkarıyor.
 

Fenomastic Güzel Evim Mineral Boya Fiyatları


Jotun Fenomastic Güzel Evim Mineral boya fiyatı almak ve VORTEX MİMARLIK ayrıcalıklarından faydalanmak için aşağıda bulunan iletişim formumuzu doldurabilir veya (216) 441 28 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.