yemek odası boya

Fenomastic Hygiene Silk, sınırsız renk alternatifine sahip, silinebililen su bazlı, ipek mat iç cephe boyasıdır. Test edilen mikroorganizmalar üzerinde antibakteriyel ve antifungal olarak etkindir: E.Coli, S.Aureus, A.Niger, P.Purpurogeum, MRSA, VRE.

Üstün çatlak köprüleme özelliğiyle Fenomastic Hygiene Silk, Multicolor teknolojisiyle sınırsız renkte üretilir. Fenomastic Gold yıkanabilme, alev yayılımını engelleme gibi birçok üstün özelliğiyle, iç cephe boyalarında üstün standartların boyasıdır. Alev yayılımını engelleme ve çatlak köprüleme özellikleri test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. 

Test edilen mikroorganizmalar üzerinde antibakteriyel ve antifungal olarak etkindir: E.Coli, S.Aureus, A.Niger, P.Purpurogeum, MRSA, VRE. 

Örnek Uygulamalar
Önerilen Boya Sistemi

1 kat Fenomastic Primer astar
2 kat Stucco macun
2 kat Fenomastic Hygiene Silk
 

Fenomastic Hygiene Silk Boya Fiyatları


Jotun Fenomastic Hygiene Silk boya fiyatı almak ve VORTEX MİMARLIK ayrıcalıklarından faydalanmak için aşağıda bulunan iletişim formumuzu doldurabilir veya (216) 441 28 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.