Jotashield Tex Fine

Jotun Jotashield Tex Fine, ince tekstürlü dokusuyla ipek mat bir görünüm sunar. Yapının zamanla oturmasıyla oluşan kılcal çatlaklara karşı çatlak köprüleme özelliği bulunur. Su ve zorlu hava şartlarına dayanımı yüksektir. Mercan rulo ile uygulandığında ufak hataları gizleyerek düzgün bir tekstür oluşturur.

İnce tekstürlü dış cephe boyası
%100 saf akrilik
Çatlak köprüleme özelliği
Karbondioksit difüzyonu
Su geçirimsizlik özelliği
Mükemmel beton koruması
Su buharı geçirgenliği

Jotunn Jotashield Tex Fine, içerdiği agrega parçacıkları ile hafif tekstürlü ve dekoratif görünüm veren ipek mat, su bazlı, esnek, %100 saf akrilik reçineli dış cephe boyasıdır.

Ürün, bağımsız olarak Taywood Engineering Laboratuvarı-İngiltere'de test edilerek 0,5mm çatlak köprüleyebildiği kanıtlanmış. Ayrıca karbondioksit difüzonu, su buharı geçirgenliği ve su geçirimsizlik testlerine tabi tutulmuştur. 

Örnek UygulamalarKullanım Alanı

Dış cephelerde çimento sıvalı, beton, tuğla gibi yüzeylerde kullanılmalıdır. Ürünün suya ve hava şartlarına dayanımı yüksektir. Jotashield Tex Fine kristal mercan rulo ile uygulandığında yüzeydeki az miktarda bulunan düzensizlikleri ortadan kaldırır. 

Yüzey Hazırlığı

Yüzey temiz ve kuru olmalı; üzerinde bulunabilecek her türlü toz, kir, serbest tanecik, kimyasal madde ve yağdan arındırılmalıdır. Tebeşirli ve tozlu tozlu yüzeylerde bulunan tüm gevşek malzeme sert kıllı fırça veya tel fırça ile temizlenmelidir. 

Uygulama

Anza marka mercan rulo ile uygulanabilir. En fazla %5 oranında su ile inceltilmelidir.

Önerilen Boya Sistemi

• 1 kat Jotashield Yüzey Güçlendirici Astar ya da Alkali Dayanımlı Astar 2 kat Jotashield Tex Fine Sertifikalar
• 0.5 mm’ye kadar çatlak köprüleme (Taywood Engineering, UK)
• Karbondioksit difüzyon dayanımı ve eşdeğer hava tabakası kalınlığı (Taywood Engineering, UK)
 

Jotashiled Tex Fine Boya Fiyatları


Jotun Jotashield Tex Fine boya fiyatı almak ve VORTEX MİMARLIK ayrıcalıklarından faydalanmak için aşağıda bulunan iletişim formumuzu doldurabilir veya (216) 441 28 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.