Jotashield Tex Ultra

Jotun Jotashield Tex Ultra, yapının zamanla oturmasıyla oluşan kılcal çatlaklara karşı çatlak köprüleme özelliğine sahiptir. Düşük kir tutma özelliği sayesinde binanızın estetik görünümünü yıllarca korur. Karbondioksit ve klor iyon difüzyonu, su buharı geçirgenliği, su geçirgenliği, su geçirimsizlik özelliklerine sahiptir. Klor iyon difüzyonuna dayanım özelliği sayesinde özellikle deniz kenarında ya da yoğun neme maruz kalan yapılarda kullanıldığında, tuz veya nemden kaynaklanan boya problemlerinin oluşmasını önler.

Portakal kabuğu desenli dış cephe boyası
%100 saf akrilik
Çatlak köprüleme özelliği
Karbondioksit difüzyonu
Su geçirimsizlik özelliği
Mükemmel beton koruması
Su buharı geçirgenliği

Jotun Jotashield Tex Ultra orta tekstürlü, esnek, yarı parlak, 100% saf akrilik reçineye sahip su bazlı dış cephe boyasıdır.

Jotashield Tex Ultra orta tekstür verilebilen, esnek, yarı parlak bir kaplama olup %100 saf akrilik reçineli ve su bazlıdır. Ürünün suya ve hava şartlarına dayanımı yüksektir. Jotashield Tex Ultra kristal mercan rulo ile uygulandığında yüzeydeki az miktarda bulunan ondülasyonları ortadan kaldırır. 

Ürün, bağımsız olarak Taywood Engineering Laboratuvarı - İngiltere'de test edilerek 2.6 mm'ye kadar çatlak köprüleyebildiği kanıtlanmış ayrıca Karbon Dioksit Difüzyonu, Klor İyonları Difüzyonu, Su Buharı Geçirgenliği ve Su Geçirimsizlik testlerine tabi tutulmuştur. Jotashield Tex Ultra beton korumasına uygun bir sistem olarak sınıflandırılmaktadır. Ürün, iç cephede özel dekoratif efektler yaratma amacıyla da kullanılabilir.

Örnek Uygulamalar
Kullanım Alanı

Özellikle dış cephelerdeki çimento sıvalı ve beton yüzeylerde kullanılması önerilir.

Yüzey Hazırlığı

Yüzey temiz ve kuru olmalı; üzerinde bulunabilecek her türlü toz, kir, serbest tanecik, kimyasal madde ve yağdan arındırılmalıdır. Tebeşirli ve tozlu tozlu yüzeylerde bulunan tüm gevşek malzeme sert kıllı fırça veya tel fırça ile temizlenmelidir.

Önerilen Boya Sistemi

1 kat Jotashield Penetrating Primer ya da Alkali Resistant Primer.
2 kat Jotun Boya Jotashield Tex Ultra.
 

Jotashield Tex Ultra Boya Fiyatları


Jotun Jotashield Tex Ultra boya fiyatı almak ve VORTEX MİMARLIK ayrıcalıklarından faydalanmak için aşağıda bulunan iletişim formumuzu doldurabilir veya (216) 441 28 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.