Bebek ve Çocuk Odaları


Çocuk ve bebek odaları için hangi renkleri önerirsiniz? 

Bebekler doğduklarında görme yetileri çok kısıtlı olur. Gözleri çok hassas olduğu için özellikle pastel ve açık tonlu mekanlarda daha rahat ederler. Bu sadece pembe ve mavinin tonları ile sınırlı kalmanız gerektiği anlamına da gelmiyor. Fazla kontrast yaratmayacak şekilde, pastel ve açık tonları bir arada kullanabilirsiniz. Artisty Clay gerçekten çok şeker bir renk, Timeless’ın kırık beyaz tonuyla da çok yakışıyor. Pale Linden, Nordic Breeze, Tender Green ve Soft Skin bebek odalarında çok güzel duruyor. Üstelik bu dört rengi de istediğiniz gibi bir arada kullanabilirsiniz. Duvarlara şekiller çizerek de bebek odalarını çok eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Jotunun renkleri duvarlarda en güzel duracak haliyle tasarlandığı için dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Bebek odaları için en uygun boya hangisi?

Bu tabi ki hepimiz için çok hassas bir konu ama içiniz rahat olsun çünkü Jotun’un iç cephe boyaları su bazlı ve kokusuzdur. Özellikle küf ve bakteri oluşumuna karşı dirençli Fenomastic Hygiene serisini kullanmanızı öneririz. Dilerseniz silinebilme özelliği ile Fenomastic Güzel Evim Saf İpeği de tercih edebilirsiniz.


 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.