Doğru Renk Kullanımı


Evinizde bambaşka bir hava yaratmak için sadece duvarlarınızın rengini değiştirmeniz yeterli…

Duvarlarımızın evimizin en büyük alanı, evinizi yenilemek için eşyalarınızı değiştirmenize ya da odanızı yeniden şekillendirmenize gerek yok. Duvarlarınızda yapacağınız hafif bir ton değişikliği bile evinizi bambaşka bir dünyaya dönüştürebilir.

Duvarlarınız için renk seçerken beklentinizi de netleştirmeniz gerekiyor. Duvar yalnızca bir fon mu? Yoksa mobilyalarınızı, aksesuarlarınızı ve tablolarınızı daha güzel göstermede bir rolü var mıdır? 

Koyu renkli duvarlar, önündeki mobilyaların, aksesuar ve tabloların daha belirgin gözükmesi sağlıyor. 

Çok eşyanız olduğunu düşünüyorsanız, doğru renkleri kullanarak daha az gözükmesini sağlayabilirsiniz. Mesela televizyon ekranı, neredeyse her evde bir televizyon ekranı var ve çok da fazla yer kaplıyor, üstelik çok da güzel gözükmüyor. Televizyonunuzun arkasındaki duvarı Industrial blue, Elegant ya da Blackened Black gibi koyu renklere boyarsanız, daha az göze çaptığını fark edeceksiniz.
 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.