Evinizi Yenilemek İçin 5 Adım


5 adımda evinizi yenileyin…

1. İlham Alın

İlham almak herhalde her işin en önemli başlangıç noktası. Bir mekanın dekorasyonunu da değiştirirken de ne istediğimizi bilmek çok önemli. Dekorasyon dergilerindeki ya da sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflara bakarak neyi beğendiğinizi belirleyebilirsiniz.

2. Rengi Evinizin Özelliğine Göre Seçin

Renk seçiminizi yaparken evinizin özelliklerini göz önünde bulundurduğunuzda bu çok daha iyi bir sonuç veriyor. Evinizin genişliği ya da tavan yüksekliği gibi özellikler sayesinde renklerinizi belirleyebilirsiniz.

3. Duvarlarınızı Mobilyalarınıza Uydurun

Seçtiğiniz rengin mobilyalarla uyumlu olup olmadığı da çok önemli bir konu. Eski mobilyalar kullanabilirsiniz ya da yeni mobilyalar edinebilirsiniz ama günü sonunda bunun hepsi bir bütündür. İyi bir bütün oluşturmak için de seçtiğiniz rengin mobilyalarınızla uyumlu olduğundan emin olun.

4. Beğendiğiniz Rengi Yerinde Deneyin

Jotun mağazalarında A3 ve A6 boyutlarında renk numuneleri bulunuyor. Bu renk numunelerini evinizi götürüp, mobilyalarınızla ve evinizdeki aydınlatmada bakabilirsiniz. 

5. Doğru Ürün Seçimi

Doğru ürünü seçmek rengi belirlemek kadar önemli. Rengi duvarlarda en güzel ve en doygun haliyle görmek için Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat ürününü kullanabilirsiniz. Duvarlarımı çok sık siliyorum diyorsanız da Fenomastic Güzel Evim Saf İpek ürününü tercih edebilirsiniz. Gölgeli ve ham renkler için de Fenomastic Güzel Evim Minarel ürününü tercih edebilirsiniz. Bu ürünü aynı zamanda evinizin tek bir duvarında da kullanabilirsiniz.

Banyo, mutfak, bebek odaları gibi alanlarda da Fenomastic Hygiene serisini tercih edebilirsiniz. Küf ve bakteri oluşumuna karşı dirençli bir ürün olduğu için bu alanlarda da kullanımı oldukça etkilidir.
 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.