Salon, Antre, Yatak Odası ve Banyo Renkleri


Antre, yatak odası, salon ve banyolar için en güzel renkler.

Bir mekana girdiğimizde sıcak bir karşılama ve samimi duyguları hissetmek isteriz. Bunun için de en iyi yol antrelerde sıcak tonları kullanmaktır. İçerisinde sarı bulunan tonları kullanabilirsiniz ya da antrelerinizde Masala gibi sarının tonlarına yer verebilirsiniz.

Salonlar hareketin en yoğun olduğu, misafirlerin ağırlandığı, yemeklerin yendiği odalar. Dolayısıyla da salonlarda iştah açıcı ve hareketi artırıcı etkisi olan kırmızıları kullanabilirsiniz. İsterseniz Heat ve Dusty Red gibi daha yoğun kırmızıları tercih edebilirsiniz ya da Silky Pink ve Blushing Pink gibi pastel tonları kullanabilirsiniz.

Yatak odalarında günü yorgunluğunu atarız, tazelendiğimizi ve dinlendiğimizi hissetmek isteriz. Bunu sağlamak için de pastel mavi ve yeşil tonlarını kullanabilirsiniz.

Banyolar temizlik duygusunu hissetmek istediğimiz alanlar. Bunu sağlamak için de Tender Green gibi açık ve pastel mavi yeşil tonlarını kullanabilirsiniz. 

 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.